Випробуй свій розум.
Переверни світ!

Долучайся до новогу сезону світового чемпіонату Red Bull Escape Room. Кваліфікації відбудуться у більш ніж 25 країнах світу - хто стане переможцем від України?

Грати, щоб пройти кваліфікацію зараз

Відбіркові турніри в United States

Топ команд

1
Team Prospect
Рахунок
6 хв 53 с 50 мс
2
ΣΑΦ
Рахунок
9 хв 55 с
3
bet
Рахунок
11 хв 21 с

Завершені відбори

04.12.18

Fremont

School 42
Команда-переможець
Tomas' Super Team
Рахунок
13 хв 28 с 741 мс
02.02.19

Santa Monica

Red Bull eSports Studio
Команда-переможець
Team Prospect
Рахунок
6 хв 53 с 50 мс

Країни-учасники

Чемпіонат світу Red Bull Escape Room проходить у більш ніж 25 країнах. Залишайся на зв'язку, щоб дізнатися дату відборів, вони з'являться тут.

Як грати

1

Online кваліфікація

Зіграй в онлайн-гру і отримай місце в місцевому відборі зараз

2

Кваліфікації в Україні

Створи команду з 4 гравців, обравши місце та змагаючись у місцевій грі.

3

Світовий фінал з Red Bull Escape Room

Стань найкращою командою у своїй країні та змагайся у реальному житті на світовому фіналі у березні 2019 року.

Online-відбір через redbullmindgamers.com буде відкритий з серпня 2018 р. для кожного. На другому етапі учасники складатимуть групу з чотирьох гравців і вибиратимуть місто, де буде проводитися offline-відбір, щоб конкурувати у кваліфікаціях у більш ніж 25 країнах. З Австралії до Німеччини, Індії, Естонії, над США до Бразилії.

Найшвидша команда в кожній країні отримає можливість вирішити ніколи ще небачену escape room під назвою "Escape Omni", розроблену доктором Скоттом Ніколсоном під час світового фіналу та продемонструвати свої навички розгадування головоломок у фінальній квест-кімнаті.

Історія

Місія: "Omni's Escape"

Omni's Escape створили ці "Ігри розуму" для визначення потенційно нових талантів.

" Omni's Escape" спеціально винайдена для Red Bull Escape Room в 2019 році. Створена д-ром Скоттом Ніколсоном, ця квест-кімната, натхненна ідеями хакерства, призначена для змагання у 6 навичах вирішення головоломок: креативність, логіка, візуальне мислення, музикальність, пам'ять та стратегія. Перед тим, як потрапити до фіналу, гравцям потрібно буде стикнутися з цими перешкодами. Кожна команда сладатиметься з 4-х гравців. Вони будуть тісно співпрацювати протягом усієї гри та демонструвати свої найяскравіші навички, щоб розгадати загадкову історію Omni's Escape та якнайшвидше розкрити таємничий куб.

Світлини

Дивись всі відбори по всьому світу!

More about the Escape Room

Соціальні мережі

Поділись своїми кращими світлинами Red Bull Escape Room з тегом #redbullescaperoom для того, щоб їх показали на нашому сайті