Zihnine meydan oku.
Dünyayla kapış.

Red Bull Escape Room Dünya Şampiyonası'nın yeni sezonuna katıl. Elemeler dünyanın dört bir yanında 20 ülkede yapılacak - odaya girmeye cesaret edebilir misin?

Kazanmak için şimdi oyna

Şu ülkedeki elemeler: United States

En İyi Takımlar

1
Team Prospect
Skor
6d 53sn 50msn
2
ΣΑΦ
Skor
9d 55sn
3
bet
Skor
11d 21sn

Bitmiş Elemeler

4.12.2018

Fremont

School 42
Kazanan takım
Tomas' Super Team
Skor
13d 28sn 741msn
2.02.2019

Santa Monica

Red Bull eSports Studio
Kazanan takım
Team Prospect
Skor
6d 53sn 50msn

Katılan ülkeler

Red Bull Escape Room Dünya Şampiyonası 25'i aşkın ülkede gerçekleşiyor. Takipte kal: Eleme tarihleri onaylandığında burada görünecek.

Nasıl oynanır?

1

Çevrimiçi Katılım

Şimdi çevrimiçi oyunu oyna ve yerel bir elemede yerini al

2

Yerel Takım Eleme Etkinlikleri

4 kişilik bir takım kur, bir konum seç ve yerel eleme oyununda yarış.

3

Red Bull Escape Room Dünya Finali

Ülkenin en iyi takımı ol ve Mart 2019'da Dünya Finali'nde gerçek Kaçış Odasında yarış.

Redbullmindgamers.com üzerinden çevrimiçi katılım Ağustos 2018'de her türlü kaçış odası meraklısı ve uzmanına açık olacak. İkinci bir aşamada, katılımcılar dört kişilik bir takım kuracak ve 25'i aşkın ülke çapındaki eleme etkinliklerinden birinde yarışmak için bir eleme mekanı seçecek. Avustralya'dan Almanya'ya, Hindistan'dan Estonya'ya, ABD'den Brezilya'ya kadar.

Her ülkenin en hızlı takımı Dünya Finali sırasında şampiyonanın beyni Dr. Scott Nicholson tarafından tasarlanan "Omni'nin Kaçışı" adında daha önce hiç görülmemiş bir kaçış odasını çözme şansı yakalayacak ve üstün sorun çözme becerilerini müthiş bir canlı kaçış odasında ortaya koyacak.

Hikaye

Görev: "Omni'nin Kaçışı"

Omni'nin Kaçışı, bu "Zihin Oyunları"nda potansiyel yeni yetenekleri belirlemek için yaratılmıştır.

Omni'nin Kaçışı 2019 Red Bull Escape Room Dünya Şampiyonası görevidir. Dr. Scott Nicholson'ın yarattığı bu kaçış odası bilgisayar korsanlığı kavramlarından esinlendi ve 6 sorun çözme becerisini sınamak için tasarlandı: Yaratıcılık, mantık, görsel düşünme, müzik yeteneği, bellek ve strateji. Oyun, Dünya Şampiyonu olmadan önceki son engel olacak. Zihin oyuncuları sırayla dörder kişilik takımlar halinde oyun boyunca yakın bir şekilde çalışacak ve en parlak zihin becerilerini ortaya koyarak Omni'nin Kaçışı ve kurgusal bir bilgisayar korsanı eğitim kampı hakkındaki gizemli öyküyü çözmeye çalışacaklar.

Escape Room hakkında daha fazla bilgi

Sosyal Medya

Web sitemizde öne çıkarılma şansı yakalamak için en iyi Red Bull Escape Room fotoğraflarını #redbullescaperoom ile paylaş

Haber materyalleri mevcut