Zihnine meydan oku.
Dünyayla kapış.

Red Bull Escape Room Dünya Şampiyonası'nın yeni sezonuna katıl. Elemeler dünyanın dört bir yanında 20 ülkede yapılacak - odaya girmeye cesaret edebilir misin?

Kazanmak için şimdi oyna

Şu ülkedeki elemeler: Germany

Canlı ve Yaklaşan Elemeler

0
Eleme Konumunda Yerler
13.11.2018

TÜBINGEN

Institut für Sportwissenschaft
Şu anda kazanan takım
Nobody
Skor
16d 57sn 831msn

En İyi Takımlar

1
gameing panda
Skor
10d 22sn 848msn
2
The Box
Skor
11d 17sn 12msn
3
Mod4You
Skor
12d 16sn 81msn

Bitmiş Elemeler

21.08.2018

Cologne

Games Com
Kazanan takım
gameing panda
Skor
10d 22sn 848msn
20.11.2018

Mannheim

Schneckenhof Universität Mannheim
Kazanan takım
ExWiMa1
Skor
15d 22sn 391msn
27.11.2018

Karlsruhe

KIT Campus Süd
Kazanan takım
The Box
Skor
11d 17sn 12msn

Katılan ülkeler

Red Bull Escape Room Dünya Şampiyonası 25'i aşkın ülkede gerçekleşiyor. Takipte kal: Eleme tarihleri onaylandığında burada görünecek.

Nasıl oynanır?

1

Çevrimiçi Katılım

Şimdi çevrimiçi oyunu oyna ve yerel bir elemede yerini al

2

Yerel Takım Eleme Etkinlikleri

4 kişilik bir takım oluştur, bir lokasyon seç ve lokal elemede yarış. Eğer sana yakın bir bölgede eleme düzenlenmiyorsa wildcard spot için oyna. Ne kadar çok oynarsan, o kadar şansın olacak!

3

Red Bull Escape Room Dünya Finali

Ülkenin en iyi takımı ol ve Mart 2019'da Dünya Finali'nde gerçek Kaçış Odasında yarış.

Redbullmindgamers.com üzerinden çevrimiçi katılım Ağustos 2018'de her türlü kaçış odası meraklısı ve uzmanına açık olacak. İkinci bir aşamada, katılımcılar dört kişilik bir takım kuracak ve 25'i aşkın ülke çapındaki eleme etkinliklerinden birinde yarışmak için bir eleme mekanı seçecek. Avustralya'dan Almanya'ya, Hindistan'dan Estonya'ya, ABD'den Brezilya'ya kadar.

Her ülkenin en hızlı takımı Dünya Finali sırasında şampiyonanın beyni Dr. Scott Nicholson tarafından tasarlanan "Omni'nin Kaçışı" adında daha önce hiç görülmemiş bir kaçış odasını çözme şansı yakalayacak ve üstün sorun çözme becerilerini müthiş bir canlı kaçış odasında ortaya koyacak.

Wildcard

Didn’t get a chance to play in the national qualifiers? Don’t worry, you can still win a Wildcard spot to the Red Bull Escape Room World Finals!

Wherever you are in the world, there is still a spot for you in the Red Bull Escape Room World Finals in London, but you just need to get your game on.

Build your team and convince your friends to play in order to collect points for the final Wildcard leaderboard. From the very first day, you and your team will have to collect as many points as possible. The only way to collect them is to play, play and play some more. Once you get better, winning will be easier and you will get more points.

The team with the highest score wins a spot at the World Finals in London, April 2019.

Are you up for the challenge?

Escape Room hakkında daha fazla bilgi

Sosyal Medya

Web sitemizde öne çıkarılma şansı yakalamak için en iyi Red Bull Escape Room fotoğraflarını #redbullescaperoom ile paylaş

Haber materyalleri mevcut