Izaicini savu prātu.
Stājies pretī pasaulei.

Piedzīvo Red Bull Escape Room World Championship jauno sezonu. Kvalifikācijas notiks vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē - vai tu uzdrošināsies ienākt istabā

Spēlē lai kvalificētos tagad

Dalībvalstis

Red Bull Escape Room World Championship notiek vairāk nekā 25 valstīs. Seko līdzi: kad kvalifikācijas datumi tiks apstiprinati, tie parādīsies šeit.

Kā spēlēt

1

Online Kvalifikācija

Spēlē online spēli un iegūsti vietu vietēja kvalifikācijā tagad

2

Vietējo Komandu Kvalifikācijas Pasākumi

Izveido 4 spēlētaju komandu, izvēlies norises vietu un piedalies vietējā kvalifikācijas spēlē.

3

Red Bull Escape Room World Finals

Esi savas valsts vadošā komanda un sacenties īstā Escape Room pasaules finālā 2019.gada martā.

Online kvalifikācija caur redbullmindgamers.com būs atvērta no 2018.gada augusta ikvienam escape room entuziastam un ekspertam. Otrajā fāzē, dalībnieki veidos komandas no četriem un izvēlēsies kvalifikācijas norises vietu, kur piedalīties kvalifikācijas pasākumos vairāk nekā 25 valstīs - no Latvijas līdz Austrālijai, Vācijai, Indijai, Igaunijai uz ASV un Brazīliju.

Ātrākā komanda no katras valsts iegūs iespēju atrisināt nepieredzētu escape room ar nosakumu “Omni’s Escape”, kuru radījis Dr. Skots Nikolsons, pasaules finālu laikā un parādīt savas nepārspējamās problēmu risināšans iemaņas pilnvērtīgākajā dzīvajā escape room.

Stāsts

Misija: "Omni's Escape"

Omni’s Escape, radīta šīm ''Prāta Spēlēm'' lai atklātu potenciālu jaunus talantus.

“Omni’s Escape“ ir 2019.gada Red Bull Escape Room World Championship misija. Dr. Skota Nikolsona radīta, šī escape room ir iedvesmota no hakošanas konceptiem un radīta, lai izaicinātu 6 problēmu risināšanas iemaņas: radošumu, loģiku, vizuālo domāšanu, muzikalitāti, atmiņu un stratēģiju. Tas būs pēdējais šķērslis kļūsanā par Pasaules čempionu. Attiecīgi, komandas no četriem strādās cieši kopā spēles laikā un parādīs savas spožākās prāta spējas, lai atrisinātu noslēpumaino stāstu par Omni's Escape un fiktīvo hakeru treniņnometni.

Vairāk par Escape Room

Sociālie Tīkli

Dalies ar savām labākajām Red Bull Escape Room fotogrāfijām ar #redbullescaperoom lai iegūtu iespēju tikt izceltam mūsu mājaslapā