Pane oma vaim proovile.
Võistle maailmaga.

Osale Red Bull Escape Room maailmameistrivõistlustel. Kvalifikatsioonid toimuvad enam kui 20 riigis üle maailma - kas julged ruumi siseneda?

Mängi endale koht kvalifikatsiooni

Osalevad riigid

Red Bull Escape Room maailmameistrivõistlused toimuvad enam kui 25 riigis. Püsi lainel: kvalifikatsioonide kuupäevad ilmuvad siia lehele. 

Kuidas mängida

1

Online kvalifikatsioon

Mängi online mängu ja kindlusta omale koht kohalikus kvalifikatsioonis

2

Kohalikud meeskondlikud kvalifikatsioonid

Pane kokku neljane meeskond, vali asukoht ja võistle kohalikus kvalifikatsioonis.

3

Red Bull Escape Room rahvusvaheline finaal

Ole oma riigi tugevaim meeskond ja võistle päriselu põgenemistoas märtsis 2019 toimuvatel maailmameistrivõistlustel.

Online kvalifikatsioon redbullmindgamers.com platvormil on põgenemistubade entusiastidele avatud alates augustist 2018. Teises voorus tuleb mängijatel kokku panna neljane meeskond ning valida kvalifikatsioon. Kvalifikatsioonid toimuvad üle kogu maailma - Austraaliast Saksamaani, Indias, Eestis, USA-st Brasiiliani.

Iga riigi kiireim meeskond saab maailmameistrivõistlustel lahendada ennenägematu põgenemistoa "Omni's Escape", mille disainis Dr. Scott Nicholson.

Lugu

Missioon: "Omni's Escape"

Omni's Escape, "Mõtte mängud" võimaliku uue talendi leidmiseks.

"Omni's Escape" on Red Bull Escape Room 2019. aasta maailmameistrivõistluste missiooniks. Dr. Scott Nicholsoni poolt disainitud põgenemistuba on inspireeritud häkkimisest ning esitab väljakutse kuuele probleemide lahendamise oskusele: loovus, loogika, visuaalne mõtlemine, musikaalsus, mälu ja strateegia. See on viimane takistus enne maailmameistriks kroonimist. Mängijad töötavad neljaliikmelistes meeskondades ning lahendavad üheskoos müstilise loo Omni põgenemise kohta fiktiivses häkkerite treeninglaagris.

Rohkem infot põgenemistoa kohta

Sotsiaalmeedia

Jaga oma parimaid Red Bull Escape Room fotosid kasutades hashtagi #redbullescaperoom ning võib-olla jagatakse ka sinu poolt tehtud pilti meie veebilehel

Toimetuslik materjal saadaval